Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Palivové čerpadlo - nefunguje
jruze
26.08.2016 13:11 - Re: Palivové čerpadlo - nefunguje
U??vate?
starjazz napsal(a):
Dobrý den pánové ,mám na Vás takovou prosbičku o pomoc . Mám C5II 2.0hdi a při startování se ozývá z motoru velmi divný zvuk(něco jako když se roztáčí přidřená vrtule).Motor ihned zdechne , při následném startování už motor normálně naskočí jak má a vše funguje - nejhorší je to při studeném motoru. Nicméně občas to udělá i po zhasnutí/nastartování po delší trase . V servisu mi řekli 3/4 žhaviček KO ( vyměněno) , Baterka KO ( vyměněna) , Termostat KO ( vyměněn) . Chyba stále přetrvává nevíte co by to mohlo být?kouknul jsem se do pojistkovky v motoru dle návodu ale nevím který kabel to je :/ . Díky za rady jsem z toho docela neštastný protože se mi to stalo po natankování u pumpy :/


Příjde mi že spojuješ dvě věci a) zvuk při startování=špatně vystředěný starter,b) padající nafta-zavzdušnění,přicpaný filtr paliva.(žhavky ? = po startu bude hlučnější běh motoru a to pár vteřin),ale bez auta ? to moc nejde.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator