Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Informace pro cesty do zahraničí, rady ap.
robo
25.08.2016 23:02 - Re: Informace pro cesty do zahraničí, rady ap.
99
ano je to tu dobre vystihnute, v maji som jazdil na Hawaji - oahu, pred par rokmi aj v LAX ci PHX.
ja ti nedoporucujem rentalcars (je to tretia strana = dealer, sice lakave ceny na prvy pohlad ale treba dobre studovat podmienky a ich zodpovednost ziadna, poistenie krytia cez Allianz )ale priamo si auto objednaj z avis.com alebo hertz.
zaplatis normalnou debetkou ale embosovanou. carpool a tie krizovatky spomenute, zaklad je zastavit, niekedy si aj ukazete kto ma prednost.
V LAxe byvaju slusne zapchy
a nezabudni dat pivo v hooters

pri objednani auta si pozri spoluucast tzv.excess and na mieste konzultuj 0 excess (nulova spoluucast), t.j ak si zaplatis zakladne pozicovne, lahko by ta v pripade poskodenia kradeze stiahli o 1000=2000 USD....spoluucast. jednoducho z karty ti to skasnu a hotovo, mas citat zmluvy.
su 2 podstatne veci LDW /loss damage waiwer = krytie kradeze auta a CDW collission damage waiwer, poskodenie). to si treba na okienku overit, lebo Super cover damage waiver (ta nulova spoluucast)vacsinou sa z webu neda objednat a iba na pulte .
. bacha na rychlost, ale rychlo zistis ze ziadni blbeckovia tam nemachruju na dialniciach nezavisle od auta, rychlost sa meriava aj z vrtulnika
ja som bol zmeteny na krizovatke na semafore je nazov ulice, ale to je ta kolma, nie ta na ktorej ides, ale dnes v case GPS nepodstatne.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator