Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
jruze
22.08.2016 22:17 - Re: Třetí brzdové světlo
U??vate?
xantia.hd napsal(a):
vím, že to sem nepatří, ale odpovím už v tomto vlákně. no stejně to dělat nebudu sám, už se do těchto operací nepouštím jako na BX, Xantii. Pouze jsem sondoval, aby nějaký ňouma měl vybavení a know-how a nedopadlo to špatně. Oficiální dealer je na tom momentálně hůře než kdejaká garáž, takže tam ne a zatím jsem se nerozkoukal, komu v budoucnu C5 svěřovat. Podle zaslaných obrázků je tedy na X7 el ručka na zadek a za lanovody tahá nějaké servo , koukal jsem i do dílů a tam to vypadalo jako jeden nerozebiratelný celek bez možnosti výměny samotných lanovodů ??? Nebo se mýlím ? koukám, že si dcerenka bude muset najít nějakého lepšího sponzora Xantii jsme udrželi při životě 16 let jen se spotřebákem, tady už se děsím dopředu těch pálek No jo, ale pokrok nazastavíš


dával jsem sem foto útrob a jinak rozebrat to sice jde ale stejně na to nic neseženeš

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator