Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
čelda
11.08.2016 15:00 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Za?iato?n?k
Ruční brzda jde deaktivovat v nastavení na volantu.Po koupi jsem ji měl taky chvíli vypnutou,ale po každém chcípnutí motoru a otevření dveří to dělá kravál.A navíc tu asi hrozí,že kdyby se dýl nepoužívala,hrozí zatuhnutí v bowdewnech.Tak věřim,že má výrobce spočítanou životnost brzdy aspoň na deset let.Na ovládání na volantu jde zvyknout rychle,po pár dnech už jsem to dával podle hmatových bodů na tlačítkách.Navigaci taky nemám vestavěnou,na provoz ji ale umisuji do přihrádky pod panelem rádia,aby nepřekážela na okně(foto).Po vypnutí ji jen hodím pod loketní opěrku.Za co ale musím žabožrouty pochválit jsou sedadla.Jezdím služebně dlouhé trasy s BMW 5 a Superb II,ale za pohodlnost sedaček v těchto autech bych výrobci nechal vyškubat obočí.S C5 jsem již poněkolikáté v Chorvatsku,ale po víc jak tisícikilometrové cestě a dojezdu do cíle je mi líto,že už jsme v cíli.Žádná bolest zad jako ve výše jmenovaných vozech.O pérování nemluvě.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator