Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
Zlobr
06.08.2016 19:59 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
99
Ahoj všichni, také prosím o radu, na makedonsko-řecké hranici při teplotě okolo 40 st. po hodinovém popojíždění přestala fungovat klima a začal se přehřívat motor. Pak při jízdě po dálnici v pohodě (bez klimatizace), ale v horách po několika km začala teplota prudce stoupat, po několika přestávkách na vychladnutí jsem dojel k dálnici, po dálnici se uchladilo asi náporem, pak při vizuální kontrole bylo vidět, že ventilátor běží, ale jen pomalu, pouze první stupeň. Zkoušel jsem další den pustit klimu hned po nastartování, klima chvíli chladila, ale ventilátor se nerozeběhl. Když se motor ohřeje, ventilátor běží, ale jen na první stupeň, což při popojíždění nebo v horách v tomto teple nestačí.Ve zdejším servisu se jim do toho očividně nechtělo, odmítli opravit. Mám obavy, protože mne čeká cesta domů okolo 2000 km. Přečetl jsem celou diskuzi zde, ale moudrý z toho nejsem.Poradí někdo, na co a kam se podívat?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator