Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jruze
04.08.2016 23:11 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
Já se nechtěl připojovat do této diskuze ale .. Od výměn oleje v AP jsem upustil - poslední na kterých to dělám jsou C5II (mimo asi dvou X7 ale tam šel origo) důvod je prostý= jak píše autodiag netuším co kdo do toho nalil a ravenol bych do své nenalil ani na cestu do bazaru a protože u novějších je olej drahej a lidé šetřiví , nehledě na to že se spousta z nich snaží zachránit AP výměnou oleje(a následně případné problémi jako reklamaci....) K proplachu to se dá jen na ,,chytré" mašině a ta určitě ví co dělá a já jí nedovedu konkurovat - proženou přes tu AP 10L oleje(nebo čístícího prostředku a vyteče z toho sakra sajrajtu) a potom teprve novej olej . To je můj postoj k dané věci A to že má AP podle vnitřních směrnic Citroenu životnost 200000Km a měla by se rozebrat a vyměnit opotřebené díly to není až takové tajemství - stačí se informovat na správných místech a jestli byl olej dříve drahej také ? nevím já ho měl vždy za skoro stejné peníze i v době začátků šestikvaltů.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator