Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
29.07.2016 22:48 - Re: jruze
U??vate?
Jsem rád za kritiku a i hodnocení i v blbí lakovně nechᚠauto tři dny (nebo zastavíš u vrat a během +- hodiny odjíždíš?)

Z toho plyne jen jedno : nechᚠauto tři dny na testování a dostaneš to tak jak to má být.- na to jsou dvě pořekadla : práce kvapná málo platná nebo to je za dobrotu na žebrotu (jde to na mou hlavu , ale dělal to kolega v mé dílně,dělám si zle u kolegy že se to takto nedá dělat,dělám si zle u zákazníků když to není jak má být protože jsme to neměli čas odzkoušet a to jen proto že chci vyhovět? super!!!)

Následující přiklad:,, auto mi někdy poškubává a i za jízdy zhasne.někdy to neudělá třeba 200-300Km , v jiném servisu mi chtěli měnit BSM a BSI" měl jsem na to čas od ČT večera do NE (přes víkend díly?) odjížděl v PA po opravě kabelíže k snímači otáček(popraskaná izolace+ roztažené piny mimo jiné),snímač spojky atd.. = opraveno,předáno na vyzkoušení,v případě problému dohledání popř. výměny dílu který by to mohl ještě v souvislosti s touto závadou dělat(v diag vše směřovalo na toto) nebo jsem mu měl vyměnit jednotky za 20000,- rovnou jako v tom jiném servisu kde vůbec neřešili kablíky,konektor atd..? nebo dát zkušební jednotky a naúčtovat zálohu na za ně a práci s konfigurací? Fakt jsem asi blbec(nebyl to stálej zákazník ten by asi dostal zápůjčku jednotek,ale i to obnáší čas a práci s připravením jednotek)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator