Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Typy navigace v C5 III
vilous
26.07.2016 06:46 - Re: Typy navigace v C5 III
99
Rozlišovací znamení - dole uprostřed je jasně vidět štěrbina s SD. Pokud ano, pak...
Mám dojem, že SD kartu má opravdu jen RNEG.
Jsou tam dvě odlišné věci, které se pletou.
1. Aktualizace SW - to nemá vliv na mapy, to se týká komunikace s mobilem a dalších věcí. Mně vše potřebné funguje, tak jsem neřešil. Verze SW se zjistí normálně v menu tlačítkem Setup. SW je nahrán přímo v zařízení a nemá nic společného s SD kartou.
2. Mapy - to je fakt triviální. Na SD kartu se prostě překopírují příslušné soubory. Jsou různě na veřejných zdrojích. Solidní mapy jsou nezávislé na verzi SW. Verze map se jednoduše nezjistí. Pokud je tam originál SD karta, tak je to napsáno přímo na ní.

Podrobněji viz zde příslušné vlákno nebo přes soukromou zprávu. V případě cesty do Prahy po domluvě během 10 min nahraju. Samozřejmě zdarma.
Další kapitola je čeština - nepotřebuji, tak jsem neřešil. Já Aj a Nj umím, ale mám dojem, že těch asi 10 pokynů se naučí i cvičená opice. Navíc je to jasně namalováno na displeji.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator