Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zvuky,vrzání na přední nápravě
HELLMUT
22.07.2016 09:59 - Re: Zvuky,vrzání na přední nápravě
U??vate?
Včera se žena vrátila od tchýně a oznámila mi že v autě něco vrže. A opravdu,byl jsem to projet a z přední strany u řidiče se ozývá zvuk jako z rozvrzané postele , nebo mi takhle vrzali pístnice na Xantii. Ale pístnice to asi nebude. Zvláštní je, že to vrže stále, bez ohledu na propružení auta. Když ručně rozhoupu auto u toho kola ,tak nic neslyším.Prostě jedu pomalu po rovné cestě a ono to vrže. Při rychlé jízdě po dálnici to slyšet není ale to bude tím zvýšeným celkovým hlukem. Ve 30km/h to bylo slyšet parádně.Zvuk se těžko popisuje ,třeba jako když chcete přeleštit sklo nějakým hadrem,takové kvíkání. . V noci jsem toho moc nenaspal nebo mi to leží v hlavě - dnes v noci odjíždíme do Dánska... Ráno jsem chtěl řešit nějaký servis,před tím jsem to šel projet jestli mě ještě něco nenapadne. Udělal jsem kolečko okolo obydlí a samozřejmě nic nevrzalo. Takže to dělá jen někdy. Večer bylo auto zahřáté po 120 km jízdě. Ráno studené a po dešti.
Přední silentbloky mám měněné loni v září ,ujel jsem na nich cca 15 000 km Když byly špatné nevrzali ale sjížděli se gumy z venkovní hrany.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator