Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dovoz auta
xantia.hd
14.07.2016 23:17 - Re: Dovoz auta
99
No když jsme sháněl před lety Xantii a pak druhou, jezdit po Čechách 200km a zpět byl horor, byly to ojeté pelechy nebo rychlou jehlou opravené bouračky. Nakonec jsme vybrali čerstvý dovoz z D, měla tacho 120 a podle mne nejméně 2x tolik, ale byla Ok a slouží dodnes, tacho přes 300, na motoru mimo rozvodů vše původní. Jednou jsme byli v d pro C5, bylo to 700 km tam, horor za jeden den zvládnout včetně amtu, nebyla nijak levná, ale u dealera Citroenu a neměla jedinou chybku. Nějak se mi nedaří se rozhodnout, byl jsem se podívat dnes na jednu v AAA auto, koupená v ČR, tak proč nekouknout, na Cebii jsem ověřil nějaký stav km. Nevypadala špatně, mimo deform. zadních dveří, blatníku a škrtnutého nárazníku (pro mne oprava za hubičku), nicméně to jednání je na samostatný článek. Cena od dopoledne do odpoledne, kdy jsem přišel složit převozní zálohu, se změnila, samozřejmě nahoru, o poškození ani zmínka, "servisní balíček" za 4 litry k tomu - prostě AAA jak vyšité, jak se všude píše... Na druhou stranu cestovat za něčím 800km, co bude vypadat podobně se mi taky nechce... Ufff, je to dilema, sedím u netu každý den hodiny

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator