Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dovoz auta
xantia.hd
13.07.2016 20:15 - Re: Dovoz auta
99
Pozdrav všem,

můžete napsat své postřehy nebo i případně tipy ohledně dovozu. Prohlížím C5 Tourery od 2008, nejraději bych 120 kW manuál a Exclusive (bixenony, navi, el. sedačky). Automatu se trochu víc bojím, jednak servisní náročnost v případě poruchy a pak o dost větší spotřeba. Biturbo taky asi ne- ono jedno turbo na výměnu stačí Poměrně zajímavé kusy i ceny jsou v Itálii, někdo tvrdí, že auta z IT jsou bez koroze, jiný že Italové na to dost kašlou a že v It jsou drahé převozní značky.. Oslovil jsem pár "firem", které mají ve svém předmětu činnosti Dovoz aut na obj. z Itále - hádejte s jakým výsledkem - nikdo se vůbec neozval. Myslím, že nechci auto z Rakouska, pár jsem jich viděl, bylo to z oblastí kde se dost solí a na tom autě se to dost podepsalo. Zlatá střední cesta je asi Německo - no ty ceny dost skáčou, těžko se takto na dálku rozhodnout. Nicméně mám někoho, kdo za celkem rozumný peníz na místo se mnou dojede, vyřídí odhlášení, převozky, STK a přihlášení u nás.Auta ČR jsou stejně převážně dovoz, takže z bláta do louže navíc za větší peníze. Aut prodaných v ČR ve verzi Exclusive tolik není. Máte třeba nějaký tip ? děkuji

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator