Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Návod, mapy a další pro NG4 (Navidrive 3D, Wip Com 3d)
tomio
11.07.2016 21:59 - Re: Návod, mapy a další pro NG4 (Navidrive 3D, Wip Com 3d)
99
Nazdar pánové. Jsem pár dnů zatím šastným majitelem C5tky z roku 2009. Co jsem tak vypozoroval tady na fóru, tak mám v autě NG4 a verzi mě to píše ng4_D_R20bis_R20.25. Mapové podklady samozřejmě zastaralé. Čeká mě za 14 dnů cesta do Chorvatska a přemýšlím, jestli se vrtat v autě a přehrávat systém plus mapové podklady a nebo jet podle navigace v mobilu.

Problém je ten, že jsem zvyklý si cestu připravit na PC (třeba v google maps) a pak ji dostat do navigace. Existuje taková možnost u citroenu (export/import tras?)

Co všechno bych musel v autě aktualizovat, abych dostal aktuální mapové podklady? (stačí jen mapy, nebo se musí udělat i update systému). Auto mi jinak vyhovuje, navigaci zatím nevyužívám, hlasové povely jsou fajn, angličtina mi nevadí ... a tak nějak celkově nerad vrtám do něčeho, co funguje a vcelku vyhovuje

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator