Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
LukoLVG
02.07.2016 16:17 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
Za?iato?n?k
Pripojim sa aj ja. Kupil som pred rokom 2.0i r.v. 2002 najazdenych 113000km po prvom majitelovi cez 50 rokov, servisna historia atd. O auto krasne starane, este mi ho dal vylestit pred predajom. Ja som ho dal na LPG. Aktualne mam najazdenych okolo 137 000km. Vsetko OKEJ az na to ze neustale svieti antipollution fault. Nejak to neriesim nema to vplyv na jazdu. Ak ste to niekto riesili a vyriesili pomozte. Trosku hlavne v zime ma po prerobeni na plyn so startami na 95tku benzin. Tak sa snazim na shell tankovat 100 a startuje OK, sviecky tiez menim da sa povedat raz za rok NGK. O auto je starane, sviecky, filtre, olej Liqui Moly kazdych 10 000km, v prevodovke uz som dvakrat menil olej (som nahlavu trosku) Nemozem sa stazovat, aktualne davam robit tie nestastne ihlove loziska zadnej napravy... Trosku mi chyba vykon, predsa predtym som mal 206RC s tymto istym motorom (EW10J4 vs. EW10J4s) akurat vyladenym na 177koni. Prial by som si ho v mojej C5 aj s automatom. Potom by to bolo viac menej pre mna dokonale auto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator