Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
jruze
28.06.2016 08:50 - Re: Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
U??vate?
pavel1978 napsal(a):
Ok motor dost funi, změříme tlaky a uvidím co dál. Mě jenom porad zaráží to vačkové kolo ze není uprostřed mezi tečkami, nemůže to proto funet?



Ne - pod písty se to dostane jen přes písty,kroužky,něco málo přes dříky ventilů(to nebude funět spíš by to mohlo cucat olej). Hnuté kola na vačce=problém výkon,spotřeba,chod motoru.Jestli to nacuclo moc oleje do válce(z hadice)mohla by být ohnutá ojnice - zase vliv chod motoru,výkon,spotřeba,špatné spalování-byla by cítit nespálená nafta za studena z výfuku.
Pořád mne zaráží ta vystřelená měrka- to mne pořád směruje na problém střik,píst a důsledek něco projítlo do výfuku a odpálilo turbo(ty turba se neserou)- mám tři 100,200,300 a viděl jsem i 500 a turba OK , zato kapající vstřik dovede odpálit motor během chvilky (autodiag mi poslal před časem foto motoru a vstřiku co dovede)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator