Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
jruze
27.06.2016 23:39 - Re: Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
U??vate?
pavel1978 napsal(a):
Takže podle vás vacky jsou ok i když přední má krásné kontrolní bílý zub uprostřed dvou teček na vacce a na rozvodovem kole je u zadní bílé tečky.Pokud by byla kazda stejně na středu tak to neřeší,ale je divné ze jedna je adruha ne...Ale francouzské myšlení je určitě jiné od mého. Ty vstiky neměly žádný náznak ze by byly špatně. V zimě -20 bez problémů,ani se nikdy nezhoply otáčky na volnoběhu ale pokud máte jiné zkušenosti rad se poucim. Ještě jedna info pokud zaaretuji max.velkým kolíkem setrvak a potom chci vačkové kolo tak mi litá tak 1mm musím zaaretovat kolo trochu ze šikma .Nemám pod řemenice dole kolík který má trošičku vůli který by odpovídal tak pulzubu co mi chybí na rozvodech?


Musí to jít zaaretovat (bez řemenu) potom nasadit řemen a dole na klice je vůle v drážce klínku - ta musí být po napnutí žemenu uprostřed !! - zítra sem hodím prac.postup (možná jsem už dával )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator