Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje - imobilizér?
jruze
27.06.2016 22:11 - Re: Nestartuje - imobilizér?
U??vate?
Ferro napsal(a):
Zdravím kolegové!
Zakládám nové vlákno, protože řešení svého problému jsem nikde nenašel.

Čistil jsem interier auta a měl puštěný rádio a zapnutý klíček. A zadařilo se mi vytlouct baterku na doraz. Baterku jsem vyměnil za jinou s prodlevou od vybití asi 3 hod. A nenastartoval!! Po 10ti pokusech, kdy startér točil jako blázen, skočilo do Economi modu, vše zhaslo a konec. Nabyl jsem původní aku a připojil. Vyčkal přes noc a poté se pokoušel nastartovat. Zasunul klíček, počkal 1/2 min a otočil na start. A zase startér točí, ale motor nenaskočí. Budíky + kontrolky + zvuky jsou OK, čerpadlo natlačí a vypne - prostě normál. Až na to nastartování! Dálkové chodí, auto bliká, zrcátka se sklápí, vše OK. Jen občas (nepravidelně) je na přístrojovce trvale rozsvícen symbol motoru (ostatní pozhasínají, tenhle nepřerušovaně svítí). Na dispelji počítače se mimo hlášky: "Economi mod aktiv" nic dalšího nezobrazuje. Pojistky zkontrolovány, stejně jako kostry a svorky na baterce, vše OK. Jsem bezradný a tak jen doufám, že máte někdo dobrou radu jak se z toho vysekat.


No mohl ti tou slabou baterkou spadnout soft - jinak kdyby to byl imo tak ti to napíše.Diag a podívat se co to hlásí nebo ukáže

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator