Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
jruze
27.06.2016 14:14 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
jruze napsal(a):
Po opravě klapek reklamace že nefouká pravá strana na nohy (údajně do té doby fungovalo) po opravě chladila pravá strana málo = vzhledem k nedostatku času jsem nemohl už zkontrolovat naplnění(nebo spíš doplnit) tak menší problém s předáním a vysvětlil jsem že je toto nedostatkem chladiva a musí si nechat doplnit-převzal a potvrdil = to bylo OK - následující problém nastal s tím že nechladí na nohy spolujezdce a že reklamace že vyna opravy klapky - no výsledné zjištění viz foto no nejde mi o to ale o přístup a tvrzení že to do mé opravy chodilo (s touto klapkou se nic nedělá já klapky opravuji bez rozebírání tělesa) Malá otázka pro ty co tyto opravy provádí je to reklamace? jak toto řešit?(nehodlám to řešit jako plnou cenu za demontហpřístrojovky ale ...) opravená klapka funguje bezchybně , problém je v zkrouceném tělese,prohnuté klapce přepínání na nohy spolujezdce a jejím ovládání(dal jsem svou)


6ádná reakce od Jumepa a Lukiho (o těch vím že toto dělají)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator