Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Volna predni naprava.
jruze
27.06.2016 07:49 - Re: Volna predni naprava.
U??vate?
Alethine napsal(a):
Auto mám po prvním majiteli se serviskou do konce 2014. Pak jsem to koupila a nebyl s tím tímto problém. Po roce jsem měla pocit, že ukají čepy a začínalo to plavat. Vyměnili se tedy čepy, silenty... Jak jsem psala výše. A protože jsme ještě přišli na to, že hřeben na řízení má vůli, vyměnili jsme i to řízení za repas. Ovšem u toho jsme zjistili taky tento problém. Na to jsem se i ptala-CO S VŮLÍ A HŘEBENU? Zda-li se to dá, popř. do jaké míry, řešit tím šroubem co je na převodce...? Anebo je naprd ten repas, protože jak píše Jruze, je to "made in Poland", což jsem bohužel zjistila, až když byl balík na cestě, tak jsem si říkala, že to snad bude OK (nejzásadnější problém, neměla jsem to přebírat ani...). Na netu se prezentovali totiž jako firma z Jeseníku a já hloupá to moc nezkoumala. Až poté po dalším zkoumání jsem přišla na to, že by mi asi v mailu nepsali "W dniu" a podobné...


Kvůli tomu hřebenu by to nemělo plavat - to většinou jen klepe(dotahovat to moc nejde - jde ztuha v rejdu a kouše se) - chápu že 7000,- a 11000,- je rozdíl ale...udělejte ty ramena(a né z těch .... sad - dejte alespoň origo rozpěrné trubky a podložky VYPLATÍ SE TO)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator