Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
Stanly
26.06.2016 20:26 - Re: Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
99
Tak další postřehy z opravy. Turbo je venku. V příloze pokud to bude fungovat je video toho viklání vrtule na sání.
Ze sání vytékal olej. Jinak výfuk turba je suchý, pouze od sazí. Mám ale další otázku. Mezi turbem a výfukem z válců jsem neobjevil žádné těsnění, to asi není normální, že? Nikde mi pokud vím nevypadlo a navíc jsem vše 4x prohledal, zda jsem přeci jenom jeho případné vypadnutí nepřehlédl. Vše nasvědčuje tomu, že to někdo namontoval bez těsnění. Nové turbo mám již na místě, jen lehce chycené, než vyřeším to těsnění. Zítra ještě půjde ven Fap. Pokud jde o ten olej, jak jsem se zmiňoval, je to jen pocákané od oleje co vytekl ven a rozprášilo se to po podvozku. Ještě mám dotaz, i když to sem asi úplně nepatří. Na dne AP je 2 šrouby přichycen takový litinový odlitek a k němu je přichycen ocelový výlisek chránící patrně převodovku a vanu motoru proti proražení, viz foto. Zde jsem zaznamenal únik oleje. O cca 1/2 závitu šel šroub dotáhnout. Po povolení toho spodního šroubu mi začal vytékat z převodovky olej. Nevím zda to je v pořádku, nebo jestli někdo nepoužil delší šroub a neprorazil díru do skříně AP. Po dotažení je to již OK, ale nevím zda olej vypustit a provést nějaké zalepení.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator