Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy automatické převodovky / C5 III
certik
24.06.2016 14:46 - Re: Problémy automatické převodovky / C5 III

petrpz: dej pak vedet jaks dopadl, ve stredu jsem dal do servisu auto nejspis se stejnym problemem: kope pri podrazovani na 4 (z 5 i z 6), a pri zarazeni D. Nejdriv to parkrat udelalo jen tak nepatrne a casem se to pomalu zhorsovalo. Resil jsem to ve vedlejsim vlakne (AM6)

Po nekolika konzultacich to zatim vypada, ze bude problem bud hydroblok, nebo jedna ze spojek (ne menic ale fakt spojka), dokonce na to je i papir v citroenu (se stejnym popisem chovani), ze u aut do urcityho data (nekdy na prelomu 2012/2013) tam byla nejaka "konstrukcni vada", kvuli ktere tam pozdeji zacali davat jiny ty spojky. Podle papiru je problem se "segmentem spojky C1". Chce to ale kazdopadne nekoho, kdo tem prevodovkam rozumi. Z toho co jsem za posledni mesic resil bych nedoporucil KAPS V autorizovanym servisu jsem taky moc nepochodil, vzasade mi rekli ze mi nanejvys tu prevodovku za 15 tisic vymontuji a poslou jinam.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator