Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Volna predni naprava.
Alethine
23.06.2016 19:24 - Re: Volna predni naprava.
99
Jak to dopadlo. Nebo spíše pokračuje...
Přezula jsem na nové gumy. A jela na další geometrii. Jinam. Hopla, protokol krásný, mechanik se projel, že je všechno ok. Odjíždím ze servisu, najela jsem pár kilometrů po městě (nezdálo se mi to moc, ale neřešila jsem, jela jsem jen kousky z krámu do krámu) a jela domů. Problém nastal, když jsem vyrazila z města ven do práce. kdybych držela volant rovně, skončila bych po několika metrech v příkopu. Takže hovor do servisu a dnes druhá (celkově čtvrtá) návštěva. Chtěli to svést na brzdy. Že určitě přibržďují. Nebo vůle. Nebo nahuštění pneu. Hned jsem jim vrátila, že to jsou věci-možná výjma brzd, které by měli před seřízením zkontrolovat. Každopádně nahuštění pneu ok, brzdy ok, vůle nikde. A na doporučení aby stáhli manžety z ax.táhel a podívali se, jestli se to tam nepovolilo, nedbali. Udělali znovu geometrii. A by se to o trochu zlepšilo, táhne stále. A to co je v příloze mi poslali mailem (nebo nejdřív zapomněli prý) jako protokol Udivuje mě tam ta rozhozená sbíhavost na PRAVÉ straně...
Tákže... O víkendu pod auto, všechno si zkontrolovat a pak... Asi zkusím geo u pana Bartoně v Liberci...
Jenom ještě otázečka, jaký vliv v tomto problému má/může mít stav zadních kyvných ložisek?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator