Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C6 2.7 HDi
majkl275
21.06.2016 08:25 - Re: špatně startuje / C6 2.7HDi
Za?iato?n?k
typ auta jsem napsal u prvního příspěvku a nevšiml jsem si, že se to nepropisuje. Omlouvám se. Tak jsem trochu laboroval se vstřikama, hodnoty se zlepšily i ten opakovaný start. Nemohu ale startovat hned, ale po vypnutí klíče čekat až přestane dávat podávací čerpadlo (asi těch 30 s) a potom musím ihned startovat, což se mi nezdá zrovna ideální. Na té spojce od přepadů je červený konektor a je na něm 5V, ta spojka má taky obvod. Spojka pokračuje hadičkou dolů, kde je výměník tepla?, či něco podobného, nebo může být na vině ten zpětný tlakový ventilek u nádrže( foto 2,3), nejspíš už mi nedrží ten tlak v nízkotlakém palivovém potrubí, protože po odpojení zpětné hadičky z filtru se ozve vcucnutí a nic neukápne a motor krásně naskočí na drcnutí.
jinak auto má na tacho 198tkm, bylo již po dvou čelních nehodách a lexia píše zaseknutý EGR 2 vpředu, koherence ovládání ventilátorů( bo původní majitel měl nápad a přestřihl v nárazníku ovládání relé a napojil vypínač jak ve Š120) brutální klepající zvuk se po výměně dvou vstřiků změnil na klepající.
jinak tlak na liště naroste okamžitě a je v +- předepsaná hodnota

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator