Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
Stanly
15.06.2016 00:16 - Vyražená měrka oleje + únik oleje + nouzový režim
99
Hledal jsem diskuzi na toto téma, ale nenašel jsem odpovídající téma. Prosím tedy za schovívavost, pokud je tato diskuze již někde otevřena.
Několik měsíců jsem řešil problém s výkonem motoru. Vůz byl neskutečně líný, objevovali se často poruchy motoru. Uvědomuji si nyní, že jsem nikdy neslyšel žádný zvuk turba, patrně tedy nefungovalo. Po výměně EGR ventilu, vstřiků apod. jsem nakonec přišel na utržený drát v konektoru snímače vačky. Auto jezdilo chvíli jako ďas. Paráda. Turbo bylo slabě slyšet, nevím zda to je dobře. Dnes mi auto opět spadlo do nouzového režimu. Ujel jsem pár kilometrů, když jsem si za sebou všiml černého kouře. Zadní dveře a sklo jsou od oleje. Po nahlédnutí pod kapotu byla vyražená měrka oleje a vše pod ní zaolejováno. Přišel jsem cca 0,7 litru oleje. Po opětovném nastartování již bez kouře, olej žádný neunikal. Dojel jsem tak v nouzáku cca 30km domů. Může mi někdo poradit, co se porouchalo a jak řešit opravu? Děkuji moc za odpovědi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator