Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
jruze
06.06.2016 08:48 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
HELLMUT napsal(a):
To mi připomnělo jeden díl Top Gearu kde mluvili o karavanech a že jejich majitelé si kvůli nim kupují SUV. Celý rok jezdí s SUV aby na pár dní k tomu připojili karavan. Že to je stejné, jako kdyby celý rok lidi chodili v přeskáčích ,když si jdou na pár dní v roce zalyžovat . Nevím kolikrát do roka ty paničky vyrazí do terénu ,že by O.x ?
Kupují si to že sedí vysoko a mají rozhled, to by si mohli koupit i TATRU 815 (viď Zdendo )
A zrovna včera mi kamarád říkal ,že má depresi, že svět už je totálně vyčpělí a už lidstvo neví coby. Důvod té deprese ? Viděl prý nějaký projekt Land Rover SUV Cabrio . Je pravda že už všechno bylo a hledá se nějaký nový trhák. Třeba se nám ty obyčejné sedany a hlavNĚĚÉ KÓÓÓMBÍÍKY časem vrátí. A nebo budeme jezdit všichni v paneláku na kolech (výška rozhled ).
Jinak já si ještě můžu za 5-6 let koupit X7 která dnes vyjíždí z linky,ta by mi mohla vydržet 10 let a pak se uvidí...


u mne je to loď,plato,ryby a pro ženu a děti bezpečí při nebej bože karambolu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator