Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Turbo / C5 I 2,2HDi
Hanz 397
03.06.2016 21:46 - Re: Turbo / C5 I 2,2HDi
U??vate?
jruze napsal(a):
Chová se to stejně jako funkce zadymování u vojenské techniky kdy místo oleje cpou do výfuku naftu-to co je ve výfuku způsobí modro šedý dým,to co udělá černý dým je nedostatek vzduchu s tím že turbo nedává, tak si vyberte A až se vám to povede v teplém stavu motoru roztočit do otáček (nekontrolovatelných) tak jsem zvědav na vaše reakce jak rychle to dovedete zdusit aby se to nerozlétlo-nepřetočilo.(to je otázka vteřin)
Myslím že Hanz a Jumem májí pravdu = bude plné sání oleje(odpoj trubku od interkoleru dole a podívej se) aby šel jen do výfuku je skoro nemožné

Motor se mi v autě roztočil na olej 2x-jednou pán spěchal a po výměně turba se nepropláchnulo vedení stlačeného vzduchu-výsledek byly upálený špičky vstřiků,ale před tím ČERNÁ dýmovnice-olej ve spalovacím prostoru je taky přebytek paliva,pokud nejde jen přes kruhy,gufera,nebo jen lehce přes sání-to pak hulí modře. A jednou byla propálená díra v sacím kanálu ve ventilovým víku a jak turbo tlačilo do motoru,tak ten olej protlačovalo přes odvětrání do sání (takový turbový perpetum mobile ) a taky to hulilo černě. Ale to aspoň reagovalo (s notným zpožděním) na ubrání plynu .
A řešil jsem i mrtvý turbo,kde sání bylo normálně mastný,auto jelo v podstatě normálně,ale dost hulilo bíle i na volnoběh. Když jsem turbo vyndal,bylavýfuková část plná oleje-prasklý těsnící kroužek na straně u výfuku...

Tak si alexko vyber Ale začal bych,jak psal Jarda,sundáním tý trubky od cooleru-je to nejjednodušší a nejrychlejší.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator