Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozvody - diesel
jruze
27.05.2016 21:13 - Re: Rozvody - diesel
U??vate?
pavel1978 napsal(a):
Tak jsem se dostal konečně k autu zaslepil erg ventil a auto ani nechytne. Prosím neberte to jako páteční žert. Vím jak funguje na Peugeotu 406 a asi si můžu odpovědět sám. Jak funguje podavaci čerpadlo v nádrži,měřím napětí po otočení kličku u čerpadla mám na par sekund napětí 12v a pro jistotu odpojene hadice jenom dvě silné.musí se čerpadlo roztočit, nebo má ještě nějaké jiné ovládací relé.:'( vše beru zpět v nádrži žádné podavaci čerpadlo není, jen plovák


OK tak to vezmem popořadě - rozvody + vahadla + vačkové kolo = kontrolováno a dobré? , EGR to nedělá, Klapka na sání je otevřená . Takže zbývá snímač otáček,snímač tlaku paliva,regulátor paliva (snímač a regulátor paliva neodchází) no je to na diag pokud jsi si jistý s těmi rozvody tak zkus odmašovák (čistič brzd do sání - nepřežeň to jen lehce přistříkávat při startování) na ten by to mělo chytit vždy Pokud jsou rozvody OK.Ještě mne napadla jedna věc- povol trubku od vys.čerpadla k liště a zastartuj jestli dáv čerpadlo naftu.(už asi 4x jsem viděl utrženou vačku(pohon vysokotlakého čerpadla) bez diag je to dost o ničem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator