Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
tomd
25.05.2016 09:11 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
Za?iato?n?k
FM transmitery mám dva, a nic moc kvalita. Za delší jízdy se bude blbě hledat volná frekvence. Navíc ty moje dost v Citroenu šumí. Asi má Citroen dobře odstíněné radio. Ve škodovce to hraje líp.
Xcarlink je dost drahý, to už můžu koupit jiné radio. A nelíbí se mi jeho funkce 6*99 mp3, bez názvů...
Právě mne potěšilo, že by mohlo jít vyrobit, prakticky zadarmo, ten AUX. Vyrobit a připojit drát není problém, ale zprovoznit asi problém bude. Pročetl jsem znovu vlákno. Na str.7 voslik píše, že AUX připojil k existujícímu CD changeru. Na následující dotaz zda to půjde i bez něj jumep odpovídá, že to nepůjde .link.
Je to diskuze z r.2011, jak to jumepe vidíš teď?
Mám dojem, že jsme menu v Lexii procházely všechny a jinde CD changer nebyl (jen v BMI). Domnívám se, že pokud v autě ten CD changer fyzicky není, tak nebude v Display vidět a nepůjde tudíž aktivovat. Neví někdo? Mám obavu že, to bohužel prostě nepůjde, jak píše autodiag.
Až vyzkouším, dám vědět.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator