Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Miklásek
22.05.2016 18:01 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
Tiež som pred pár mesiacmi musel zača rieši túto otázku. Jazdím veža kilometrov na dlhé trasy a potrebujem pohodlné auto. Moja C5-1 už ale má cez 320 000 km a cesty do práce už sä tak trochu o hubu (cca 1100km na jeden záah) páč ma už dvakrát nechala v zahraničí a musela sa aha Dos dlho som premýšžal nad Peugeotom 508SW, ale sklamali ma sedadlá a nejaké blbosti v interiéri (odkladacie priestory). Tak som nakoniec išiel do C5 X7 s blueHDI 180 s automatom a bledopolokožou. čo ma trochu naštvalo e, že sa na Slovensku nedá nakonfigurova celokoža v béžovej farbe A čo ma naštvalo druhýkrát je, že je auto tak nejak ochudobnené oproti predošlým verziám X7. Napríklad vôbec nemá podsvietenie na nohy pre zadných pasažierov a ambientné osvetlenie. Trochu mi hlava neberie že prečo... Na druhej strane, auto je krásne tiché (s akustickými sklami), pohodlné (ikeď trochu nezvyk oproti C5-1) a aj keď sa vyrába kopu rokov, tak je stále krásne

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator