Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Spotřeba - všeobecně
jruze
16.05.2016 19:16 - Re: Spotřeba - všeobecně
U??vate?
Mikra napsal(a):
Já nevím, jak těžký boty nosíte za volantem, ale já jezdím už přes 90k km - zima - léto - po vsi i po dálnici - 50-200km/h s průměrem 6,91L/100km. Denně do práce 14km tam a 14km zpět.
Najel jsem za 7 let 91.986km a natankoval jsem 6.354L nafty.
A s tou rychlostí to bude asi pravda, protože absolutně nejnižší spotřebu jsem zaznamenal při srazu na Liptově, kdy jsme najeli při spanilce spoustu kilometrů v koloně do 50km/h a i když to byly tatranský kopce, spotřeba šla dolů skoro o litr. A jinak pozoruju dost velký nárůst spotřeby při rychlý jízdě po dálnici. A nemusí to být hned 180km/h. Stačí nepřekročit cestou do Práglu stodvacítku a nestačím se divit. A když zpátky pospíchám a dávám to kolem stopadesátky, tak to jsou hned 3 litry navrch. Ale kdo to má vydržet, jet po dálnici 120.


Těch 5,8L jsem jel z Trutnova kolem 130Km/h a těch kolem 10L je že v zimě to nastartuje - nechá ohřát 10-15minut - jede 1.Km na zatávku s malou a zpět - takže to déle běží na volnoběh na místě , potom tomu naloží protože pospíchá.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator