Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: pískání/kvílení
hispeed
14.05.2016 21:31 - pískání/kvílení
99
Dobrý večer pánové,pokud zakládám duplicitní téma tak se předem velice omlouvám,ale nenašel jsem nic co by mi pomohlo s problémem... Mám C5 2.2Hdi 98kW r.v.2001 se vším naprostá spokojenost,ale již delší dobu cca 3měsíce mě trápí pískání z prostoru jakoby u turba.. Jelikož auto již několikrát spadlo do nouzáku spojil jsem si toto pískání se zprávou od turba,že se chystá na odpočinek.. Dnes jsem turbo vyměnil avšak problém se zvukem neustal,auto jede jak z praku,ale piští jak lokomotiva... Abych trochu popsal ten zvuk tak je velice podobný prokluzujícímu klíňáku. Dělá to pořád jak za studena tak za tepla a vzdy pri akceleraci a při brždění motorem,pokud jedu po rovině stálou rychlostí tak to píská velice malo ba někdy vůbec...To samé i na volnoběh,šlápnu-li na plyn tak piská,pokud udržuju stejné otačky tak je ticho... zkusím dát do přílohy malou nahrávku pokud to někomu pomůže,předem všem velice děkuji za jakékoli nasměrování a radu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator