Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: cena km + amortizace
jruze
12.05.2016 10:19 - Re: cena km + amortizace
U??vate?
Jarduk napsal(a):
Tak bývá zvykem, že se většinou domluvíte jen na nákladech na palivo... A případně se to příště může otočit a jet někdo jinej.
Ale to samozřejmě závisí na lidech. Já už takhle byl autem v Dánsku, v Normandii a minulej rok projel s C5 Itálii od Palerma až zpět do Prahy. Ale je fakt, že mam třeba i zkušenost, že když vypočtu náklady na palivo jako 1023,50, přijde mi pak na účet 1023,50. Ale jak řikam, to je o lidech. Většinou tohle dělají lidi, co svoje vlastní auto nemají, tak netuší, že palivo je jen zlomek nákladů.


No tak jim účtujte 6,50,-/Km(ze zákona) nebo jako TAXI?( dle pravidel mimo město nejsou ceny regulované tak třeba 50,-/Km + 360,- čekačka=když tam bude týden mám na auto) - buď někoho chci vzít a vezmu ho , a nebo ne.Pokud je to známej je mi to jedno a když přidá potěší. a nebo mu zapnu taxametr a až se vrátíme tak si půjdu koupit nové auto(koncesi stále mám taxametr také- jen ho tam nacvaknout)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator