Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Trhanie prevodovky po zohriati
Rockwolf
06.05.2016 18:15 - Trhanie prevodovky po zohriati
99
Ahojte!
Mam taky problen s predovkov mam c5 2006 2.0 hdi 6st. automat ozn. 20gk01 alebo tf80sc. Cely pribah zacal tym ze asi pred dvoma rokmi moj dedo povedal ze mu trochu trha auto ale ze to neni vazna 2 dni na to sa prevodovka rosipala a konecna auto dlho stale cca pol roka kedy sme s otcom kupil puzitu od cloveka z cz ktory odprisahal ze na nej dosiel z anglicka. Super prevodovka stala cca 450 e aj s robotou. Mechanik ze ide super tak som auto zobral aj to tak bolo. Auto som mal asi tak 3 dni ked prisiel cast ist dalej. som z meste cca 25 km od bratislavy ked som prisely do batislavy prevodovka zacala trhat pri radeni tak ako pred vymenou. Uz som prisiel na to ake podmienky treba splnit treba aby bola zohtaita stava sa to pri dlhsie jazde cca 25 k malebo pri meskej jazde. Trha tak ze pri radeni z 2-3 a 3-4 vyradi rychlost otacky vyletia do neba a vtedy zaradi ale tak ze trhne s celym autom. jazdim tak ze pri 2 tomu vypalim potom pustim plyn a zaradi bez toho ale tak sa moc jazdit neda . vtedy zacina trhat pri podradovany citit to v celom aute. a ako finele ked uz chce clovek zaparkovat pekne zastavim zaradim R a vtedy su to najvacsie bomby trhne s celym autom a vyda to strasne ranu ze sa okoloiduci prizeraju co sa to deje. nepomaha ani radenie cez manual. Vela ludim mi tvrdi ze staci vymenit olej a filter ale pocul som aj take ze to moze byt horsie. niekedy dokonca radi tak ako by ste potiahly so spojkou nevymackli ju uplne taky presmyk. uz to pozeralo xy ludi a zevraj je to v poriadku na diagnoze. Prosim poradte Dakujem

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator