Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto PC
jruze
04.05.2016 22:37 - Re: ICarus
U??vate?
Devilian napsal(a):
Nechcel som sa tym nikoho dotknut, sam som programator, ale ked mate v aute informacie o vsetkom (kedy sa nastartovalo, tachometer, spotrebu, natocenia volantu, teploty,vypnutie motora a mnoho dalsich informacii), tak ja osobne by som sa hanbil ako pes, keby som z toho vsetkeho za jazdy dokazal vypisat aktualnu spotrebu a 2x dlhodobu spotrebu (ktora sa vzdy po prekroceni 5000 km preskoci na 0 a zostane tak, kym sa to cele neresetne). Aj stary VW mi pri zastaveni auta aspon napise, kolko som presne presiel km. Je mi ale jasne, ze to bolo rozhodnutie spoza managerskeho stola, ako to vacsinou byva.

PS: Sry za offtopic.
PS2: Hovorim o verzii bez navigacie, ktoru mam ja. V tej lepsej verzii mozno nieco dokodili (tipnem si, ze si tam mozno dokazete dat 3 dlhodobe spotreby )


Abych se přiznal na to nekoukám,mimo to se mi to nenuluje(občas to pravda sleduji formou kolik je spotřeba při přepisové a kolik v mé ,,provozní" rychlosti) a pravda je že mne ty údaje zajímají jen když chci zjistit jak s daným autem asi jezdí majitel-zákazník a za kolik pokud mám něco opravovat - jinak si vystačím s diag.A ta bludy co toto zařízení ukáže ? na ty opravdu nejsem zvědavej.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator