Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
Lucky76
04.05.2016 16:55 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
jruze napsal(a):
Je dost míst kde si stím umí asi poradit-na geo jezdím do Citroenu(ale problém je že mi na té mašině nedovedou udělat zadek na X7 - předek na všem vždy dobře) na toto je potřeba jiná mašina - tohle dovedli na školícím ale... dobrou mašinu mají kousek odemne ale upřímně bych to tam nedal protože s ní neumí pracovat(vyzkoušeno) - problém je v tom že X7 (a všechny nové auta) jsou stavěna tak aby přežily záruku no a potom je potřeba udělat tu nápravu celou(nebo tedy při těchto problémech) jinak je to o ničem(udělᚠjedno za chvíli odejde další a pořád dokola)- nebo jste přesvědčeni že se vymačká jen jeden sylent? no a ohledně mne: milionář jsem tak max v najetých Km finančně určitě ne.

No já vyměnil 5131c3, 5131c4,5131e0, teď vyměním ještě 5175cf. Ty štelovací ramena vypadají OK. Tak to snad bude komplet výměna? Nebo se pletu?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator