Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
Petras
04.05.2016 08:24 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
Za?iato?n?k
To je to, co se mi honí od výměny hlavou. 2011 má již olej AW1. Žena měla jednání v Brně, Kaps v únoru 20 procent slevu na výměnu oleje, tak si říkám, tam vědí co dělají, jedu taky a sfouknu výměnu.
Po vypuštění oleje si mě zavolali a ukázali, že olej je původní, černý a že doporučí proplach navíc. Říkám jasně, třeba třikrá, hlavně aby nebyl problém. Když jsem koukal na ten vypuštěný olej, poznal jsem žluté okraje. V Brně to vede mladší ochotnej klučina a říká: Nyní tam bude mít tento červený. Červený i když tam byl žlutý? Ano teď bude vyměněn za červený. Takže výměna byla za ATF T-IV Fluid(JWS 3309) a to 10 litrů. S prací a slevou 4173kč.
No zda tam mají odsávačku nevím, ale filtr se bez půlení nemění, tak jsem byl dost v překvapen. Ale stále si myslím, že taková firma ví co dělá. Proto jsem tam i jel.
Nejsem první od nás, kdo tam byl s madším vozem, tak se můžou přidat, jak jsou na tom.
Ale pokud tam zůstal, jako že asi ano,( starší) původní AW1, bude to tento problém.
Asi jsem blb, ale kde najdu ukazatel teploty AP u X7.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator