Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jruze
04.05.2016 05:20 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
Já si myslím že ani pár desetin rozdílu tlaku by na to nemělo mít vliv,čidla tlaku v pneu podle mne také ne, to spíš motor a jeho výkon a nebo použitý olej (no ale co jsem zjišoval tak mi bylo řečeno že pokud by se dělala GO převodovky tak i nahradit novej druh oleje za starej není problém - problém je že se nesmí míchat a že náhrady nejsou vhodné - buď origo a nebo po rozebrání celou náplň) Ještě dotaz:teplotu ukazuje AP správnou? nepřehřívá se při zatížení? - to by také mohl být důvod (máme to zasebou- dostali jsme AP po GO (ta provedena super)ale bylo v ní víc oleje (+- o 3/4L ) nekontrolovali jsme a ta převodovka nechtěla řadit po ohřátí(přehřátí) a ještě tam byl problém s chlazením (zapojení chlazení AP) = podobné příznaky.
Toto bych asi zkontroloval - do přehřátí super - po úpravě hladiny super A ještě mi trocho nesedí cena : dvojitá výměna s prací jestli si dobře pamatuji 6000,- ? to mi nesedí s cenou oleje(origo má jen citroen a že by měli takovou slevu že by se dostali s dvojitou dávkou na cenu mé jedné dávky?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator