Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
Petras
02.05.2016 12:16 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
Za?iato?n?k
Tak chlapci zlatí, měli jste pravdu. Nejprve jsem zahřál převodovku po nákupech a hurá na dálnici. Napoprvé se nepovedlo, napodruhé ze 4 přišlápnutí ( né napodlahu) 5 ve 2100ot. 6 tam spadla při 3000ot. jako při tlačítku sport.
Vlastním auto rok a půl a nedělala to. Jsem si jist, že to není standartní chování, ale třeba mě vyvedete z omylu.
Auto je né 6 ale 5 tísíc km po výměně oleje. Musím přiznat, že mi to tak hladké řazení, jako před výměnou nepřipadá, ale nijak nekope, neklouže, otáčky nehoupou (do kopce), což by byl příznak špatného měniče. Drží otáčky do kopce na těch 2100, rovinka 1800, při lehké noze ze svahu i daleko dříve, což mi při starém oleji nepřipadalo. Tam bych řekl, že ty svahové podmínky nebrala tolik na zřetel a řadila standartně 1800ot. Ale mohu se plést. Měnil jsem ve 137t. km a olej tam byl původní, černej jak bota. Vypuštění- napuštění- projetí-vypuštění-napuštění. (KAPS). Po přečtení všech diskuzí, kde mělo dost lidiček po výměně nějaký problém, jsem si říkal, když se do 5t.km od výměny nep.... mám vyhráno. Tak 5 tísíc ujeto, pro mě nestandartní chování a proto ta starost.
Díky předem za vᚠnázor.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator