Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Miklásek
29.04.2016 14:50 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
Za?iato?n?k
Zdar priatelia, som si vedomý že mi budete nadáva, ale situácia si vyžaduje instantné riešenie a nemám vežmi čas číta celú diskusiu včera cestou do práce mi začalo auto hrozne huli, po nejakom čase sa mi rozsvietila hláška antipollution fault a ABS/ESP, zišiel som teda na odpočívadlo, vypol motor, čumel pod kapotu na podtlaky, ale všetko sa tvárilo by v pohode. Keď som auto natočil, hulilo + hláška antipollution fault a ako sa otáčky dostali niekde nad 2000 otáčok, tak sa rozžiarila ABS/ESP a motor išiel do núdzáku... Takto som musel prejs ešte cca 400 km. čaká ma ešte cesta domov cca 1100 km a v núdzovom režime to bude asi peklo a utrpenie. Chcel by som sa teda v rýchlosti opýta, na čo sa zamera? ovládanie regulácie turba? alebo to môže by aj podtlak k niečomu inému? SWIRL mám odstavený a zaslepený, turbo pár mesiacov po výmene. Nemám prístup k diagnostike a možnosti na opravu sú také činžiakové

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator