Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
myneur
29.04.2016 10:19 - Re: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
U??vate?
Čau, mám podobný problém, že auto netáhne v nízkých otáčkách. Turbo jakoby zabíralo pozdě, ale otáčky kdy se mění s počasím (?): od 2,5-3k.

Servis vypadá zmateně, navrhuje pouze rozebrat turbo, s tím, že to může vést jedině na výměnu turba. To mi přijde divné, vzhledem k tomu, že se hranice náběhu turba mění a podle zdejších diskuzí se často jedná o váhu vzduchu nebo podtlakovou regulaci. Zdá se mi, že v tom tápou.

Začalo to postupně, ale skokově: nejprve jeden den netáhlo při vlhkém/studenějším počasí. Další den to bylo OK. Pak přestlo táhnout vždy, ale hranice, kdy zabírá turbo, se mění od 2,5-3k podle počasí(?). Pryč jsou doby, kdy zabíralo od 2k.

Diagnostika nehlásí prý nic zajímavého. Jen nějaké špatné čidlo teploty v motoru, ale že to by to prý nemělo ovlivnit.

Můžu nějak servis navést jak ověřit tu váhu vzduchu nebo regulaci, případně co dalšího by to mohlo být?
Díky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator