Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Depollution system faulty
autocross
27.04.2016 21:18 - Re: Depollution system faulty
99
autodiag: ale jak jsem psal, nevím o nikom, kdo tomu rozumí, jen ten kluk, co dělal asi deset let v Peugeotu a teď dělá všechny značky sám na sebe a ten mi řekl tyhle tři možnosti, ale to napadne i malé dítě, když je malý tlak v systému a já bych nejraději vyměnil jen tu věc, která je příčinou. 2.0HDi není 1.5dCi, to mᚠpravdu, ale rozdíly, co mě tak napadaj jsou dvě vačky a elektrické ovládání turba a EGR. Prosím vysvětli mi, jakou že to škodu můžu napáchat? Ty mě znáš, že víš, jaké mám zkušenosti a vybavení? Vím, že je to Siemens, Continental jsem tam napsal protože se to dneska tak jmenuje.

jruze: toho jsem se právě bál, že si budeš myslet, že se jedná o auto z podpisu, to mi naštěstí funguje dobře. O tom RHR jsem se zmiňoval v tom prvním příspěvku, který jsem psal. No nevadí. Auto startuje, řekl bych na poměry CR výborně a za všech okolností, ta C5, která jezdí bez problémů, musí zatočit víc. Vstřikovače neslyším a motor běží měkce, bez kolísání, volnoběh stabilní, při startu nerachotí, nekouří i to dobře jede, když potom nechci moc výkonu, zkrátka nic moc indicie.

Když jsi měnil čerpadla, dával jsi nový, opravený nebo prostě jiný, použitý?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator