Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
robo
27.04.2016 19:58 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
Lucky76 napsal(a):
to jsem ještě neslyšel!!! V Citroenu v České Lípě, mě nejdříve poučili, že to mají nejnovější, nejlepší GEO v okolí, pak přijde mladík, který mi řekne, že určitě mám volant křivě, ale že to dá dopořádku. Při vypnutém motoru něco šteluje, pak mi řekne, že odklony vzadu jsou špatné, že s tím nic nejde dělat, ale, že teď budu mít volant rovně, jako ve stíhačce.......... Realita: Jedu domu naštvaný, že mám !přeloženou Tatrovku a že se s tím musím smířit .... to, že po zásahu inženýra z Citroenu mám volant na rovině za 5 třičtvrtě na tři ani neřešim

ak ta to utesi toto mi spravili na novom aute s 25tkm, nakonec to spravili v Kii [ale uz nie jak vo fabrike, haha, lebo rozpatie je od 0 az 10min na kolo tusim a ani srnky netusia co je fabricky target ]
este zo mna robili debila, a ked to ani na piaty krat neurobili tak ze si mam skocit inde.
ale to ze z fabriky to bolo jak v stihacke ich vobec nestvalo, viete aktivny podvozok, on sa stale dorovnava....
ale ked som sa toho chytraka spytal co ma dorovnavanie so zbiehavostou, tak sa urazil
tam sa ani nevracaj, resp. nech ti vratia peniaze. ked maju nanic geo, nespravia to

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator