Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jakou autodiagnostiku
Jetik
18.04.2016 10:40 - Re: Jakou autodiagnostiku
Za?iato?n?k
Prosím o radu skúsenejších. Asi dva roky používam Diagbox 7.02 a zatiaž bez problémov. Nie som automechanik a do opráv sa obvykle nepúšam, skôr niečo príležitostne testujem, prípadne mením nastavenie (deaktivácia senzorov tlaku pre zimné pneu). Mal som to nainštalované na laptope vo virtual XP pod W7. Počítač sa mi ale porúčal na večnos a zaobstaral som si nový, kde mám čas disku vyhradenú pre XP a nič okrem diagnostiky tam nie je. Nainštaloval a aktivoval som Diagbox z pôvodného CD, všetko bez problémov. Napojil som sa na svoju starú C5 2,2 HDi (2001), spustila sa Lexia a s autom komunikuje normálne. Keď som ale diagnostiku pripojil na svoju X7 (2009), pýta VIN a po zadaní VIN nekomunikuje s autom s výnimkou modulu hydrauliky a perovania. K ostaným počítačom vypíše chybu komunikácie. Zdá sa, že chyba je v nastavení usb portov, ale aj po spustení sw pre USB porty (nachádza sa tiež na inštalačnom CD) komunikácia nebeží správne. Kábel som nemal pripojený na žiadne iné auto s výnimkou jedného Peugeotu 206.
Je šanca, že mi to niekto pomôže rozchodi?
Dík za akúkožvek pomoc a radu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator