Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
HELLMUT
27.03.2016 22:44 - Re: jruze
U??vate?
jruze napsal(a):
Za rady které mohu dát a prac.postupy jsem nikdy nic nechtěl,pokud je to nad mé síly a musím za tyto služby já zaplatit tak nemohu než si to také nechat zaplatit(schemata také nejsou zadarmo, ono spousta toho co poskytnu není zadarmo) C.C.C.A. ? průběžně rok zpět jsem měl dvě až tři hodnocení na úvodní stránce C5 clubu až do konfliktu Ty,Hanz,Najk? tuším i Jumep(abych mu nekřivdil) a z ničeho nic ani jedno? : > > Odpoveď na Vašu správu zaslanú 17.03.2016 6:48:
> > > > > > Čau, hodnocení sem taky napsal na tu egaraž ale fakt se nějak ještě nezobrazila ani po několika měsících.- potvrzených jich mám víc - potěší ale netrvám na nich ale když už je někdo napíše měli by se zobrazit nebo a ty ,,drobnosti se nahromadí - včetně některých přízpěvků,nahrazených jiným jménem atd... Spousta z vás vidí že jsem se změnil já ale že se tu toho změnilo podstatně víc a podstatně důležitějších věcí než jeden blb z Radonic - kde je ta stará dobrá parta?O to se snažím

Ještě jsem v tom byl i já...
Udělej si svoje webový stránky, zvládneš to i sám, já si je dělal taky sám u estranky.cz. Misto pláče nad mazáním příspěvků to za večer budeš mit hotové. A lidi ti poklony můžou psát tam. Tady si lidi najdou na ně odkaz a tam si přečtou tu chválu. Tu ti tady pak nikdo nebude moci ovlivnit...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator