Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
27.03.2016 20:47 - Re: jruze
U??vate?
citrus napsal(a):
Jardo, ser na to čo bolo...Darja a spol sa tu už asi nevrátia, tak sa s tým zmier a prestaň neustále vyplakáva. Už som ti to pisal aj pred vianocami (vieš pri akej príležitosti) ale ty nie a nie to pochopi, furt vypisuješ tie svoje žvásty....Stale trpíš paranojou že ti niekto maže príspevky len aby ti škodil a za každu cenu sa snažíš dokáza že vieš viac a lepše ako Jumep...

Ja som zažil všetkych čo si spomýnal aj keď asi nie tak dlho ako ty ale zatial jedine čo sa premňa zmenilo si ty a tvoje prudenie, paranoja a potreba porovnáva si vtaka a to mi leze na nervy.


Já nepláču za sebe jen je mi to líto že tento club takto dopadl,co vím a umím a někdo jiný ? je tu spousta hodně šikovných lidí a na nic si nehrají,jestli mi někdo bude mazat všechny přízpěvky? - já už z 50% komunikuji jinak a nikomu nic nepotřebuji dokazovat - lidi kteří umí na to přišli sami,Darja se nevrátí,tief tu je jen není aktivní přímo na fóru,ale v zákulisíMahoni ? občas jsem s ním v kontaktu , vlastně i s Darjou.Jinak jsem v kontektu se spoustou ,,starých" členů a také vzpomínají a sem už raději nelezou.Co kdo mi maže jemi u p.... spíš jde o druhé né o mne a o to aby to klidně dovedli říct veřejně ale mᚠpravdu asi by bylo lepší to nechat plavat - vadí mi hlavně to když se tu někdo chová jako by byl club jeho a on není.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator