Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
27.03.2016 20:10 - Re: jruze
U??vate?
citrus napsal(a):
a zasa ta ista pesnička
Tvoje konšpiračné teorie sú priam príšerné. Club je na h..., zrazy su na h... Všetko čo bolo predtým (neviem presne pred čím) bolo ovela lepšie, všetci su tu systematicky zastrašovaní a boja sa písa. Je otázka času kedy tu z klubu bude sekta!!! Ešte že je svetlo na konci tunela a otváraš tu všetkým oči.
ty musíš ma dobrý matroš
radšej si mal založi vlákno: oslavné ódy na nášho hrdinu, samozrejme tym hrdinom nemyslim seba
aj tak tu nebude nikto písa lebo všetci budu ma strach


Hodně převrácené: club není na hovno,srazy nejsou na hovno jen oboje bylo lepší, málokdo si dovolí veřejně kritizovat ,,elitu" jednak je to zbytečné a jednak se nechtějí angažovat veřejně a nikoho si nechtějí znepřátelit- jsou veřejně neutrální!!! (nebudu nikoho schazovat - mohl bych podložit SZ ) Jinak je tu samozřejmě spousta dobrých lidiček(a i těch kteří měli- mají proti mně výhrady) a před čím ? éra Darji,tiefa,mahoniho...-hodně se to tu pokazilo- možná jen můj názor. Opěvovat ? proč? není sebemenší důvod - jsem jen člen,ničím jsem se o tento klub nezapříčinil - jsem jen upřímný a jestli sem někdo bude psát? bude , ale né pro a ale spíš proti mně - to byl hlavní záměr založení tohoto vlákna.. A buď v klidu nemám žádný ,,matroš" je mi to i protivné u druhých- krom trávy jsem se ve svém životě ničeho nedotkl a i tu jen hooodně výjmečně a s chlastem je to podobné(jen ve výmečných případech a to z 90% s dobrými lidičkami na srazu a nebo různých oslavách takže se považuji za abstinenta. A ještě srazy? od dob Darji se mi popravdě zamlouval až pořádající Lukim.A znovu nejsou na hovno pořád je tam spousta dobrých lidiček a je s kým si povídat a s koho přehlížet.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator