Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8
jruze
25.03.2016 15:57 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8
U??vate?
axe205 napsal(a):
Na ničem jsem s nikým domluvený nebyl. Volali jsme si, to je tak nějak vše. Nemám teď bohužel v dohledné době čas za ním zajet. Nic jiného. Snažím se najít radu kde se dá, co je na tom špatného? Koupil jsem rádio jiné, protože jsem měl mít špatný tuner. No nemám špatný tuner....

A co bych měl rozesrat člověče? A pokud i kdyby, je to můj problém. O to budu platit možná více. Z Vašeho to nejde. 4 konektory odpojit a znova připojit zvládnu.

Máte nějaký nápad, místo blbého kecání? Nemáte. Zaměřte se raději na slovo MY. To MI je otřesné.....


Nemyslel jsem to osobně ale všeobecně a holt umím opravovat auta a né pravopis. ( a opravit auto s měkým nebo tvrdým iy je důležitější než mít iy správně.
(jen pro příklad = přijelo mi auto s chybou na hydraulice - celej den jsem v tom ležel(třikrát vyměněna elektronika) + kde co než jsem přišel na to že mi někdo roztáhl piny v konektoru zadního korektoru) fakt se to potom dobře hledá a opravuje. proto jsem toto psal a jsem rád že si rozumíme - auto diag psal ,,zastav se kdykoli" - považoval jsem to za domluvu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator