Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cestina EMF_C C5 II a C5 X7 a budiky
jruze
24.03.2016 08:02 - Re: Cestina EMF_C C5 II a C5 X7 a budiky
U??vate?
autodiag napsal(a):
Po delsi dobe jsem se zase dostal k Cestine malych LCD jak C5 II tak i C5 X7 a nove i do pristrojove desky u X7
zatim cekam na posledni verzi FW do maleho budiku na stredovem panelu (EMF_C) a take se mi jeste nepodarilo sehnat budiky z X7 ktere mam jen ty monochromaticke,na barevne se ceka
nicmene co se tyka maleho EMF_C je stejny pro obe rady C5 jak II tak X7
stredovy LCD v pristrojovce pro X7 je v podstate shodny s P5008,P508 nebo P208 ktery uz je take hotovy a po po overeni bude i pro X7 (ma jen jine rozliseni)
na prilozenych fotografiich je sice pristrojovka z C4 Picasso ale ti tady je to v podstate stejne jako EMF_C u C5
jsou tak jeste sem tam nejake chybky ale to uz je jen kosmetika ktera se na finalni verzi doladi


Mi to máme také,ale právě čas a také ještě nšjaké chybky třeba kapota=babota(jeden výraz pro dest věcí- přepíšeš jeden a ...) ale jinak to by se už dalo. Martin to má takto už dávno,ale nějak se nikdo moc nehrnul tak to přestal dořešovat)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator