Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
pikaso0000
18.03.2016 18:31 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
jruze napsal(a):
No mně to dělá to že jednou za čas kopne , ale opravdu kopne - když se podívám do hodnot tak je tam nějaká anomálie třeby nižší tlak turba,chyba snímače natočení volantu(většinou to napíše jen tempomat) jinými slovy motor v ten moment nemá požadovaný výkon(blbnou ventily ovládání turba),předtím to dělala klapka na sání občas. Udělá to náhodně třeba jednou za 200Km, někdy za 1000Km prostě náhodně.I to může být příčinou - tohle musí být na motoru OK (může zablbnout třeba EGR)a nemusí to ani vyhodit chybu na palubáku protože to může být jen krátkodobé že to nepovažuje diag za chybu.V každém případě po 50Km by se měla už usadit - dělá to i když jedeš pod zátěží nebo jen volně?,teplé i studené?

No udělalo to hned jak jsem vyjel ze servisu, tak že by trochu ohřátá být měla, ale neškubne to pokaždé stejně, na manuál skoro vůbec,přišlo mi to jako rychle puštěná spojka. Před tím to občas taky škublo ale ne jen při řazení 2-3 ale i při jiných převodech.Tak jsem jel pro přítelkyni a vypozoroval jsem,že to při řazení 2-3 rychle 2x za sebou škubne,není to nic velkého ale nedělalo to před výměnou oleje.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator