Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
Rockwolf
08.03.2016 18:40 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
Zdravym dlhsiu dobu mam takyto preoblem ale zatial my uz 3 mechanici nevedeli poradit . Vzdy ked sa auto "zhupne" - nie kalsicky vytlk ale taky plynuly pohyb akoby na nejakom zvlneni to vyda zvlatny kovovy zvuk akoby praskol kov alebo nieco potobne je to dost silny zvuk. Take doslova prasknutie. Nevedel som to "umelo vyvolat az raz sme s mechnikom skusili taku vec za ja som auto podvihol a on ho potlacil dolu vtedy sa tento zvuk ozval pravidelne pri klesani auta. Jeden lezal pod autom ale nevedel posudit odkial ide ten zvuk pravdepodobne je to prava strana ale akoby sa to ozivalo po celj naprava tak to aspon popisoval. Niekedy to spravi ked sa ide autom cez tie velke spomalovace a niekedy aj len ked sa zaradi R a podvihne sakufor. Popripade podla nalady an rovnej ceste bez nerovnosti - nechapem preco. Nemal uz niekto podbny problem nic podobne som tu necital. Podotýkam ze je to hydractiv.
Za rady vopred dakujem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator