Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jruze
08.03.2016 00:00 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
bluemotion napsal(a):
Kdyz budes jezdit do znacky tak nemas problem...na kulanci dokazou vymenit pul auta za 30 procent ceny, takze kdyz to das garaznikum tech 30 procent te to bude taky stat a budes to mit bez zaruky a casto z dilu z vrakace...
Musel jsem to tu trochu ozivit to tema, sorry za OT


No vidíš : já jsem garážník také , dnes dělám z 30-50% z origo dílů,ostatní z důvěryhodných zdrojů a starších dílů (také z důvěryhodného zdroje) , dávám záruku i na to na co jí já nemám (u starších dílů) a mimo jiné těch 30% ceny bych chtěl vidět(je to 50% z ceny a jen u vybraného ) a to jen proto že platíš plnou cenu práce (a ta je o 100% větší a dle normočasů) než za co dělám já + vymění mnohdy x věcí navíc(aby na to mohli dát záruku jak uvádíš) Mimoto se většinou toto týká oprav které by za normálního stavu patřily do svolávaček které zrušili
A za další některou práci (u které si to mohu dovolit) pro mne dělá zn. servis a to jen jeden mechanik kterému důvěřuji(ale za mou cenu) a dost toho je v rámci ,,výměnného obchodu" mi pro ně elektroniku a oni co jim dám.
A co se týče nákupních cen dílů tak věř že mám max slevy co jdou : díky vztahům a + je ve skladě Darji kamarádka.(jako vedoucí skladu)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator